Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerkoni kengen tuaj te preferuar

2 posters

Shko poshtė

Akounti im Kerkoni kengen tuaj te preferuar

Mesazh nga gazola Tue Jun 26, 2007 9:18 pm

Ketu mund te kerkoni gengen tuaj te preferuar.Lejohen vetem kenge shqiptare.Ju pershendes

_________________
Kerkoni kengen tuaj te preferuar I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Kerkoni kengen tuaj te preferuar

Mesazh nga T_3nt Tue Jun 26, 2007 10:00 pm

ma gjej kengen e unikkatil..veq edhe ni her
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Kerkoni kengen tuaj te preferuar

Mesazh nga gazola Tue Jun 26, 2007 10:01 pm

Nese do ta gjej do ta vendos T_3nt. vetem mos harroni edhe dicka emrin e kenges dhe te kengetarit te sakte.

_________________
Kerkoni kengen tuaj te preferuar I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Kerkoni kengen tuaj te preferuar

Mesazh nga Guest Sat Jan 26, 2008 1:46 am

LULJA QĖNDIS LULEN-Vezire Ejupi

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Kerkoni kengen tuaj te preferuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi