Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dashuria ajo qe ma ka djeg zemren shum ???

Shko poshtė

dashuria  ajo qe ma ka djeg zemren shum ??? Empty dashuria ajo qe ma ka djeg zemren shum ???

Mesazh nga ZEBRA Tue Jun 26, 2007 12:11 am

a thua dashuria e par esht si ajo, qe te ben te mendojsh vetum ne dashuri te sinqert, apo ajo na ben te rikalojm ato shum nga ajo normale ..
do te ishte mir te shkruni diqka per dashurin por te jen fjalt e sinqerta ashtu si dashuria e par si ju ka ardh ne zemrat
mos keni mbare po shkruni o fjalet qe ju gezon zemra dhe ju ben tlumtur ...
______________
dashuria  ajo qe ma ka djeg zemren shum ??? Coleman
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi