Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fustane Nuserie .

Shko poshtė

Fustane Nuserie . Empty Fustane Nuserie .

Mesazh nga gazola Thu Jun 25, 2009 3:34 pm

Martohesh kete vere dhe akoma nuk ke gjetur modelin e fustanit qe ke enderruar,apo modelin e flokeve qe te ben te ndihesh perrallore, ne diten tende me te vecante.


OK.........
Vazhdo ne poshte dhe me pas na trego ...................Fustane Nuserie . 2009-w10
Fustane Nuserie . 2009-n10

_________________
Fustane Nuserie . I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Fustane Nuserie . Empty Re: Fustane Nuserie .

Mesazh nga gazola Thu Jun 25, 2009 10:08 pm

Fustane Nuserie . 11v3c610
Fustane Nuserie . 32610
Fustane Nuserie . 1871b_10 Fustane Nuserie . 22845610
Fustane Nuserie . 22500610
Fustane Nuserie . Pace_w10
Fustane Nuserie . Fh11510
Fustane Nuserie . Dressp10

_________________
Fustane Nuserie . I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi