Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mr.Lonely online :D

2 posters

Shko poshtė

Mr.Lonely online :D Empty Mr.Lonely online :D

Mesazh nga Mr.Lonely Mon Jun 08, 2009 5:56 pm

Emri : Besim
Mosha : 18 vjeq
Vendlindja : Kumanov
Hobi : Futboll & Dizajne
Ma shum info nė eL_bEsO@Live.com

Mr.Lonely

Numri i postimeve : 2
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 08/06/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mr.Lonely online :D Empty Re: Mr.Lonely online :D

Mesazh nga gazola Mon Jun 08, 2009 6:07 pm

Mr.Lonly mire se erdhe uroj te kalosh caste te kendeshme midis nesh :)

_________________
Mr.Lonely online :D I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi