Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disa modele flokėsh

2 posters

Shko poshtė

djathtas Disa modele flokėsh

Mesazh nga Alba Thu Jun 26, 2008 11:26 pm

Ne rradhe te pare, kur zjedh nje model floku duhet ta marresh me mend tek floku jot. E di qe e ke pare tek nje femer tjeter edhe i duken shum bukur, por floku kacurrel nuk pritet shum i shkurtert sepse pastaj ngel duke shtri floket did per dit e i djeg e kot.


Disa modele flokėsh Wavy1


Disa modele flokėsh Hn-vanessa-3


Disa modele flokėsh X66162241311788050_3Disa modele flokėsh Pfjy0
Disa modele flokėsh Jenigerus5
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Disa modele flokėsh

Mesazh nga Morena Sat Jun 28, 2008 9:16 pm

Disa modele flokėsh Kommlarge
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Disa modele flokėsh

Mesazh nga Morena Sat Jun 28, 2008 9:19 pm

Disa modele flokėsh Model_flokesh_8
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Disa modele flokėsh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi