Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Labirinth

4 posters

Shko poshtė

Labirinth Empty Labirinth

Mesazh nga Lsailha Thu Jun 26, 2008 5:24 pm

Te njohesh veten

Nuk e di per ju, por mua me intereson shume pyetja: kush jam une? Ne shume nivele. Nganjehere me hipen nje fantazideshire te hyj ne trupin e dikujt tjeter e te shoh veten time me syte e tjetrit. Te shoh ato qe nuk i shoh dot vete, sepse me mungon distanca. Por kjo eshte e pamundur. Atehere, perpiqem te bej ato qe jane te mundshme; vazhdoj ta njoh veteveten nga brenda. Bile, te shoh edhe aty brenda ku shumica nuk sheh gje. Te shoh, brenda brenda; brenda fare. Brenda ADNse time. Si jane gjenet qe me bejne mua? Cfare te ardhme me fshehin? A do me lene te jetoj gjate? E shendetshme? Pa shume gjurme plakjeje edhe ne moshe te madhe? A do ma marrin mendjen?A do te kem mundesi te dua nje qenie te qenies sime??????
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Labirinth Empty Re: Labirinth

Mesazh nga ENDRI18 Thu Jun 26, 2008 6:05 pm

THJESHT NUK DUHET TE MENDOJME SHPESH PER KESISOJ GJONASH,ESHTE E VERTET POR UN MENDOJ SE E NJOH VETEN AQ SA DUHET
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Labirinth Empty Re: Labirinth

Mesazh nga Eugen Fri Apr 17, 2009 7:59 pm

un e njoh veten shum por nuk kam besim ne vetvete kaq kisha:D
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Labirinth Empty Re: Labirinth

Mesazh nga Morena Sat Apr 18, 2009 8:55 pm

Jam ajo qe kam dashur te jem, dhe ndihem mire keshtu sic jam, me nje fjale kam gjetur veten time Basketball
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Labirinth Empty Re: Labirinth

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi