Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Simptomat qe sjellin dashurine

Shko poshtė

Simptomat qe sjellin dashurine Empty Simptomat qe sjellin dashurine

Mesazh nga Lsailha Thu Jun 26, 2008 4:02 pm

Le te njifemi me simptomat e para dhe deri tek te fundit te dashurise>
Cilat jane?
Me vjen keq qe nuk mund te flas per te tilla simptoma, pasi nuk kam.
jam me antivuruus:cry:
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi