Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ?

4 posters

Shko poshtė

Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ? Empty Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ?

Mesazh nga gazola Sun Jun 22, 2008 7:51 pm

Sa libra posedoni ne biblioteken tuaj ,dhe a mund te na permendni disa prej tyre.
Un per veten time ne shqiperi kam len shum libra dhe mund te kem mbi 300 libra kam pasur edhe me shum por me kane humbur si pasoj e zemerbardhesise vjen dikush kerkon nje liber sa ta mbaroj do ta kthej thote edhe as nuk duket me te kthej librin jo e jo po ehde vet harron te vije.
Biblioteket e ka nisur babi qe kur ka qene ne shkolle por qe me shum jane libra te Marksit dhe te Leninit per te mos thene se disa jane edhe te diktatorit tone Z.Enver Hoxha.

mini biblioteka qe kam ketu eshte jo me shum se 10 libra

1.Ditari i pushkinit
2.Pianistja
3.Unaza
4.E dashur pritme
5.Mos me ler kurrė
6.Ganksteri
7.Puthja
8.Yjet nuk vishen kėshtu
9.Lotet e shpirtit tim

_________________
Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ? Empty Re: Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ?

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 23, 2008 2:43 pm

Para luftes kam pas nej dhom me libra,por i ka djeg lufta,,kurse tash kam vetem ca gjysem te djegura
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ? Empty Re: Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ?

Mesazh nga Naki Wed Jun 25, 2008 4:38 pm

Dy libra i kam krejt nje nga T_3nt (gjysme e djegur) kur ma dha numrin e celularit dhe foton e saj ne ate moment erdhi nena e saj dhe kjo spati si ta fsheh e futi ne kete liber dhe ma dha "Lexoje dhe ma kthen" dhe une paramendoni pasi dola nga oborri i saj ku e hudha librin por jo ato dy gjerat brenda librit hanny Librin tjeter "E dashur Pritme ... " hmmmm nuk guxoj ta kujtoj ku e mora dhe kete liber nuk ja jap kujt e ruaj me mall Basketball

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ? Empty Re: Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ?

Mesazh nga ENDRI18 Thu Jun 26, 2008 7:33 pm

KAM VETEM BORBARDHA NE 7 XHUXHAT, E BUKURA DHE BISHA :) PASAJ VJE ISMAIL KADARE ME GJITH ROMANET E TIJ,PASAJ VJE DRITERO AGOLLI ,PASAJ VJEN CA TE HUAJ QE ME JAN DASH PER STUDIME. I KAM RADHIT SIPAS MOSHES QE KAM QEN :)
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ? Empty Re: Sa libra posedoni ne bibloteken tuaj ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi