Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leter nga nje foshnje e palindur

Shko poshtė

Leter nga nje foshnje e palindur Empty Leter nga nje foshnje e palindur

Mesazh nga gazola Fri Jun 20, 2008 3:39 pmEdituar pėr herė tė fundit nga gazola nė Fri Jun 20, 2008 9:13 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
Leter nga nje foshnje e palindur I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Leter nga nje foshnje e palindur Empty Re: Leter nga nje foshnje e palindur

Mesazh nga gazola Fri Jun 20, 2008 4:14 pm

NENE MOS ME VRIT

nje ngjarje qe ka ndodh ne nje lagjje te nje qyteti ne kosove>

Nje dite banoret e asaj lagje bene ankes ne institucionin e higjienes per te nderhyre ne lagjen e tyre se kanalizimi eshte bllokuar ,dhe higjiena ndermurr aksionin e saj dhe filloi aksionin per ta hapur kanalin dhe duke hulumtuar gjate pastirmit te kanalit gjeten nje foshnje ecila ishte embytur dhe ishte hedhur ne kanalizim, dhe gjeten shkakun se pse eshte mbylur kanalizimi,
lajmrohet policia dhe vijne policia dhe fillojn ta hetojn rastin.

pas nje kohe ne nje ambulance vjen nje grua me dhimbje te madhe ne stomak,dhe e pyet doktorin se qfar kam ,dr- ekontrollon dhe i thot ti kete e ke si pasoj e lindjes, mirpo kjo nuk pranon se ka lindur dhe mjeket quditen me kete rast thirrin policin dhe policia vijn menjeher e hetojn rastin e tashem me ate te me hershem dhe konstaton se kjo grua ishte ajo nena e asaj foshnjes ,dhe konstatojn se ajo ishte autore e ktij krimi .,

kjo grua kishte mbetur shtatezen me burrin e motres se saj ,dhe bashke me motren e saj ,e kishin vrare dhe pastaj e kishin hudhur ne kanalizim kete foshnje.


Ngjarje e vertet..............
Leter nga nje foshnje e palindur User_offline
NENE MOS ME VRIT

me ler te jetoj
me ler te lotoj
me ler qe fjalen nene ta mesoj
sa linda, dhe tash po perendoj

nese ke vendos te besh krim
mos me hudh ne kanalizim
qeshte ne mua ky hidhrim
pse ky frymezim

oj nene ,dua te jetoj
me ler te shpresoj
du jeten me ty ta kaloj
me ty te endrroj

oj nene pse po me mbyte
edi? qe kam dal nga epshi yte

oj nene ndale veten mos me mbyte
me lere ,se jam i pafajshem
ke meshire me ler te jetoj ,
dua ta shoh kete jet te pa kajshem,

ani moj nene mos me ndegjo
nese nuk me do ,ateher vepro
ateher me mbyte dhe me lesho
me peshty dhe me gropo

te luetm oj nene
mos me hudh ne kanalizim
po frikesohem ,
po me vjen trishtim

ani moj nene
ndoshta shihemi ne diten egjykimit
a te jet dita pajtimit ,apo ehidhrimit

te dua oj nene ,pse nuk me deshte

_________________
Leter nga nje foshnje e palindur I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Leter nga nje foshnje e palindur Empty Re: Leter nga nje foshnje e palindur

Mesazh nga gazola Fri Jun 20, 2008 9:50 pm


_________________
Leter nga nje foshnje e palindur I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Leter nga nje foshnje e palindur Empty Re: Leter nga nje foshnje e palindur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi