Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

+4
Alba
Naki
gazola
Lsailha
8 posters

Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Lsailha Fri Jun 20, 2008 3:25 pm

Une mendoj se ndoshta vetem emri.
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga gazola Sat Jun 21, 2008 7:00 pm

pervec se kujtimeve te bukura dhe vuajtjes asgje me shum :cry:

_________________
Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Musafir Tue Jun 24, 2008 7:22 pm

mbetet nje lendim ne zemer qe kurr nuk sherohet :cry:


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Naki Wed Jun 25, 2008 4:18 pm

Vie tjetra pune e madhe "ēdo ēudi 3 dite jeton" ....

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Alba Wed Jun 25, 2008 4:25 pm

Naki shkruajti:Vie tjetra pune e madhe "ēdo ēudi 3 dite jeton" ....


Laughing
Ashtu ėshtė si thua ti , por.... vuajtja ngel , dhe nėse ka qenė nje lidhje e vėrtetė , kujtimet do vijnė herė pas here...
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Naki Wed Jun 25, 2008 4:33 pm

Po de Alba mire e ke edhe ti po une e kam me mire :roll:

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga sajmir_pasha Sun Aug 03, 2008 1:55 pm

Tamam ashtu eshte

_________________
Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga artani Sun Aug 03, 2008 2:01 pm

duhet me gjet tjetren ēa me ba
artani
artani

Numri i postimeve : 64
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Morena Sun Aug 03, 2008 10:08 pm

Pajtohem me mendimin e keti lart ,sigurisht jeta vazhdon disko
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 12:24 am

vuajtje
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Morena Mon Aug 04, 2008 12:30 am

Eugen shkruajti:vuajtje
Per sa koh?Pergjithmon jo vetem kujtimet ngelen dhe mundohemi gjithon te kujtoj momentet e bukura
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 12:34 am

derisa te harrohe. po mundohemi te ngushellohemi me kujtimet ose gjej sa me shpejt nje tjeter.perseri nuk mund ta zevendesosh
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Morena Mon Aug 04, 2008 12:38 am

Nqs ben krahasime asnje here nuk mund ta zevendesosh thjesht do mundosh veten .C'do njeri ka meritat e ti thjesht duhet ti zbulojm ato.


Edituar pėr herė tė fundit nga Morena nė Mon Aug 04, 2008 12:40 am, edituar 1 herė gjithsej
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 12:40 am

nqs eshte dashuria e pare.
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Morena Mon Aug 04, 2008 12:43 am

Eugen shkruajti:nqs eshte dashuria e pare.
Po bej rolin e psikologes po u fut Gazola na vdiqe qe te dyve hahahahahahahahah.Dshuria e pare hmmmmmmmmmmmmmm nuk harrohet por vin te tjera dhe me te bukura kur do.
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 1:12 am

ndoshta Very Happy
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga gazola Mon Aug 04, 2008 9:56 am

hahahahhaha jo mi morena nuk them gje se per temen po diskutoni puc Very Happy

_________________
Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Morena Mon Aug 04, 2008 10:21 am

Ok ylli po he nuk na the cfar ngel kur dashuria mbaron ?

Ngelen shume pse?Qe kurr nuk do marrin pergjigje ,por jeta vazhdon .
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga gazola Mon Aug 04, 2008 11:05 am

Ku e di une mi goc ca ngel kur mbaron nje dashuri shyqyr zotit jam me dashurin e pare te jetes time dhe te fundit puc .
mendoj se ngelet dhimbje,urrejtje dhe kujtime

_________________
Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Morena Mon Aug 04, 2008 12:21 pm

Urrejtje jo jo Twisted Evileshte sikur urren kohen apo vitet qe i kushton ati personit.Dmth eshte sikur urren veten .
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 2:03 pm

o mortaaaa, varet se si mbaron dashuria. ti nuk mund te urresh kohen qe ke kaluar por personin po.se mund ta kapesh ne krevat me nje tjeter e urren pastaj? ose te ka tradhetuar gjat gjith kohes.
do e urreje ?
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Morena Mon Aug 04, 2008 2:45 pm

Nuk me ka ndodhur por kjo eshte nje tem tjeter (Tradhtia)

e jo morta MORENA te mort mortja hahahahahahahahahahaha
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 3:09 pm

ca thua ti me pse teme tjeter eshte kjo po hape pra pse se hap tradhetine
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron? Empty Re: Cfare ngelet kur nje dashuri mbaron?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi