Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KĖNGĖ DASMASH

Shko poshtė

KĖNGĖ DASMASH Empty KĖNGĖ DASMASH

Mesazh nga Guest Thu Feb 21, 2008 12:18 pm

O PREJ BABES SĖ LULIJES
PO NA VJEN GJYNAH


O prej babes sė lulijes
po na vjen gjynah
qka ka hjekė me rritur bijėn
tash ja morėm na.
Ani rriti,rriti badihava
si duhanin,kur ja merr derzhava!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KĖNGĖ DASMASH Empty Re: KĖNGĖ DASMASH

Mesazh nga Guest Fri Feb 22, 2008 2:51 pm

NOBORR TONĖ

Noborr tonė,ka mbi bari
nuset tona,naj do zari
na i do zari i don shtėpia
lum kunatat,e lum vjehrria
lum oborri qė e shkelė me kėmbė
lumja vjehrra qė i thėrret nėnė
lumi djali qė tė ka pranė.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi