Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Programe te ndryshme

2 posters

Shko poshtė

majtas Programe te ndryshme

Mesazh nga gazola Fri Sep 28, 2007 7:31 pm

Ketu mund te gjeni programe te ndryshme si :
Program per te pare dhe degjuar,DVD,CD,PICTURE,DIVX,MEG4, ECT http://www.videolan.org/

Ky program eshte i nevojitshem per te degjuar muzike online midis
shume kompiuterave te tjere, mund te degjoni muziken e njeri tjeterit
http://www.apple.com/itunes/download/

_________________
Programe te ndryshme I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

majtas Re: Programe te ndryshme

Mesazh nga ENDRI18 Sun Jul 13, 2008 11:05 pm

MAGIC Utlities

Magic Utilities 2006 4.21 pėrmban njė uninstaller,
njė StartUp Orgamizer dhe process killer.
Kur uninstall njė program shikon heqjet
e programit qe tė mos keni probleme me 
programet e tjera,ose dhe kur instaloni
program tjetėr tregon infomacionet e 
programit.
Plus ndonjė nga programet nuk hapet
mirė e mbyll procesin dhe e rihap prapė.
http://www.magictweak.com/download/mgutil_541.exe
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

majtas Re: Programe te ndryshme

Mesazh nga ENDRI18 Tue Dec 09, 2008 9:52 pm

BlindWirteEshte Nje Program Qe Ben Te Mundur Shikimin Dhe kompimin e DVD Te Mbrojtura Dhe Eshte Edhe Ne Gjuhen Shqipe Gjithashtu


Programe te ndryshme Bw_mainwindow%201 Shkarkoje ne linkun:  http://download.vso-software.fr/BlindWrite6_setup.exe
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

majtas Re: Programe te ndryshme

Mesazh nga ENDRI18 Tue Dec 09, 2008 10:00 pm

AlZip Eshte nje program si winrar por eshte ne gjuhen shqipe dhe ka me shume opsione shtese dhe me shume praktik ju ftoj ta shkarkoni me poshtePrograme te ndryshme ALZipZipCoolMusicShkarkojeni ne linkun : http://www.altools.net/portals/0/ALZip.exe
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

majtas Re: Programe te ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi