Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

QANĖ ZEMRA IME

Shko poshtė

QANĖ ZEMRA IME Empty QANĖ ZEMRA IME

Mesazh nga Guest Sat Sep 08, 2007 8:26 pm

hart !


QANĖ ZEMRA IME
Qane zemra ime
me duf e furi
jo me ze e renkime
por ne fshehtesi.

Ka kohe e mote
shpresat tś ngrine
ngrohesh me mite
jeton me vetmine.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

QANĖ ZEMRA IME Empty Vaji i mergimtarit

Mesazh nga xhaxhi Sat Sep 08, 2007 8:40 pm

Shaban, fatkeqėsisht shumė e shumė shqiptarė pėr njė arėsye a pėr njė tjetėr kanė qarė dhe ende qajnė tė cilin fakt ti e thua edhe nė vargjet tuaja tė cilat unė i kuptoj se nuk flasin vetėm pėr veten tuaj.
Unė do tė lutesha qė njė herė e pėrgjithėmonė tė pushojė vaji i juaj dhe i gjithė shqiptarėve e tė fillojė njė jetė e re pėr tė gjithė ku mė nuk do tė kishte vaj e lot.
xhaxhi
xhaxhi
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 74
Localisation : Rahovec-Kosovė
profesioni : punėtor administrate por edhe shkruaj nga pak
hobi : shkrimet
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

http://ademgjurgjeviku.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

QANĖ ZEMRA IME Empty Re: QANĖ ZEMRA IME

Mesazh nga Guest Thu Sep 13, 2007 8:02 pm

Ah,baca Adem,jemi nė pritje tė njė jete pa vajė.
Dhashtė zoti tė bėhet ashtu!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

QANĖ ZEMRA IME Empty Re: QANĖ ZEMRA IME

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi