Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KĖNGĖ QYQESH

Shko poshtė

KĖNGĖ QYQESH Empty KĖNGĖ QYQESH

Mesazh nga Guest Fri Aug 31, 2007 7:25 pm

KĖNGĖ QYQESH
Nepullazin e shtepise
tubohen qyqet.
Neteve me hene
maje oxhaku
heshtjen mortore
vetem kenga e tyre
e prish.

Mbeshtjell me endrra kobzeza
nenamallkon
kengen e tyre mortore.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi