Ora ėshtė Wed Jun 19, 2019 11:53 am

Duke parė profilin :: ENDRI18

Gjithcka mbi ENDRI18

Male
 
Capricorn
 
Pig
 
Numri i postimeve :
49
 
Birthday :
14/01/1912
 
Age :
107
 
Localisation :
-Dashuria dhe enderrat- forum
 
profesioni :
jam beb akoma :) lol
 
hobi :
posting on forums
 
Reputation :
0
 
Points :
0
 
Registration date :
26/06/2008
 
ENDRI18
ENDRI18