Prezantohuni ketu.......

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Annika prej Fri Jun 27, 2008 2:37 pm

mire se erdhe vesa Very Happy
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga vesa prej Fri Jun 27, 2008 3:34 pm

Annika shkruajti:mire se erdhe vesa Very Happy

mir se te gjeta Annika motrushe :heart:
vesa
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga sajmir_pasha prej Fri Jun 27, 2008 4:27 pm

Pershendetje vesa dhe mirese erdhe ne mesin tone Very Happy

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 3 BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 36
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga vesa prej Fri Jun 27, 2008 4:35 pm

sajmir_pasha shkruajti:Pershendetje vesa dhe mirese erdhe ne mesin tone Very Happy
mir se te gjeta sajmir_pasha tja kalofsh shum bukur Very Happy
vesa
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 27, 2008 5:08 pm

vesa shkruajti:pershendetje dhe mir se ju gjeta

mir se ke ardhur motrushja ime e nderuar qe te kam yll Cool :heart: :roll: te uroi te kalosh si ma se miri me ne se bashku yll i motres

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena prej Fri Jun 27, 2008 5:22 pm

Pershendetje jam Morena
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga sajmir_pasha prej Fri Jun 27, 2008 5:44 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 3 BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 36
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga vesa prej Fri Jun 27, 2008 5:46 pm

gurbetqarja shkruajti:
vesa shkruajti:pershendetje dhe mir se ju gjeta

mir se ke ardhur motrushja ime e nderuar qe te kam yll Cool :heart: :roll: te uroi te kalosh si ma se miri me ne se bashku yll i motres

mir se te gjeta o ylli i keti vendi motrusja ime hart hart hart
vesa
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena prej Fri Jun 27, 2008 6:53 pm

sajmir_pasha shkruajti:Pershendetje dhe mire se erdhe
Flm, mire se ju gjeta
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Fri Jun 27, 2008 11:03 pm

Morena pershendetje dhe mire se erdhe.te uroj te kalosh bukur midis nesh puc

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 3 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Annika prej Fri Jun 27, 2008 11:37 pm

Mire se erdhe Morena Cool Very Happy
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena prej Sat Jun 28, 2008 11:39 am

Gazola & Annika ,flm mire se ju gjeta hart
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba prej Mon Jun 30, 2008 11:01 am

Morena shkruajti:Pershendetje jam Morena


Mirė se erdhe Morena flower
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena prej Mon Jun 30, 2008 12:03 pm

Alba mire se te gjeta
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt prej Thu Jul 03, 2008 12:16 pm

mire se keni ardh goca
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena prej Thu Jul 03, 2008 5:31 pm

Mire se te gjetem
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt prej Thu Jul 03, 2008 5:46 pm

po ktu cdo ti mi cuc haha\
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena prej Thu Jul 03, 2008 7:57 pm

T_3nt shkruajti:po ktu cdo ti mi cuc haha\
Pash drite dhe hyra Sad
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt prej Sat Jul 05, 2008 10:10 am

Morena shkruajti:
T_3nt shkruajti:po ktu cdo ti mi cuc haha\
Pash drite dhe hyra Sad


hanny kuuuuu paskam harru me shym
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Naki prej Sat Jul 05, 2008 3:44 pm

Prezantohuni ketu....... - Faqe 3 Avatar_13683 qe se e shymi une

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena prej Sat Jul 05, 2008 8:20 pm

pse e shymi ti a spo mundemi vet ne Basketball
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt prej Sun Jul 06, 2008 2:38 am

jo naki kur jeni veq ju dy mos gaboni me shym driten Sad
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena prej Sun Jul 06, 2008 10:04 pm

Pse moj ?
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt prej Mon Jul 07, 2008 2:00 am

se kam frik me fjet pa drit :roll:
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Naki prej Mon Jul 07, 2008 2:06 pm

Sepse perzihet leshi oj katunark ani pse moj hahahaahaha keshtu eshte kur je pa shkoll cfar pyetje Surprised

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi