Prezantohuni ketu.......

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Akounti im Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Sat Jun 23, 2007 10:59 pm

Pershendetje Un jam Gazola jam nga Elbasani.Sa per gjerat e tjera do njihemi me shum ne vazhdim.Uroj qe te kalojme mire ne kete forum jeni te gjithe te mirpritur.

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga sajmir_pasha prej Sun Jun 24, 2007 8:48 pm

Si jeni njeher mire,une jam Sajmir_pasha kaq mjafton
uroj tja kalojme mire bashke:D

_________________
TE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga GISHTEZA prej Sun Jun 24, 2007 8:48 pm

pershendetje edhe un po hy ketu ne me lejon
un jam gishteza por nuk jam aq e vogel sa ajo.
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Sun Jun 24, 2007 9:00 pm

mire se erdhe gishtez uroj te kalojme mire bashk :)

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt prej Mon Jun 25, 2007 12:53 am

mire se ju gjeta gazola,,gishteza,dhe sajmir..ju persh,quhem bona ,e dini nga vij.me pelqejn gallatat dhe shakat,se kshu arrij te qesh pak vet, :P te tjerat i mesoni ne vazhdim ,,edhe pse ska mbet gjo pa dit mo :P
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Naki prej Mon Jun 25, 2007 6:27 pm

Te nderuar dhe te rrspektuar anetar te forumit,
Kam nderin t'i prezentohem juve. Jam Naki i martuar me njė vejushė e cila ka njė vajzė. Babai im ėshtė ėshtė martuar me vajzėn e gruas dhe ėshtė bėrė dhėndėrr imi, dhe kėshtu, thjeshtra ime ėshtė bėrė njerkė imja. Pėr mė tepėr, unė dhe gruaja e bėmė edhe njė djalė. Ky fėmijė ėshtė djali i nėnės sė gruas sė babait tim, pra kunat (vėlla i gruas) i babait tim, por si rrjedhojė, edhe daja im, meqė ai ėshtė vėlla i njerkės sime. Kėshtu, djali im ėshtė bėrė dajė imi. Kur gruaja e babait tim (thjeshtra dhe njerka ime), do tė bėjė njė djalė, ai do tė jetė nip imi, sepse ai ėshtė djali i vajzės sė gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund tė jetė edhe nėna ime sepse ajo ėshta gruaja e babait tim. Si rrjedhojė e kėsaj, unė jam vėlla i nipit tim tė vogėl. Dhe si bashkėshort i nėnės sė saj jam edhe baba i kėsaj, del se unė jam baba i nėnės sime dhe vėlla i djalit tė saj tė sapolindur: pra jam gjysh i vetvetes.Ja pra une jam vete Naki
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Mon Jun 25, 2007 7:11 pm

mire se erdhe mes nesh i nderuar Naki uroj qe te kalojme mire Very Happy

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga ZEBRA prej Mon Jun 25, 2007 11:53 pm

pershendetje nga zebra !!!
jetoje ne vien dhe kam shum deshir te jem neper forumet shqiptare sepse vetum e ndjej shoqerin e embel shqiptare krenare ku mundem te flas ne gjuhen e mamit qe sa e embel esht gjuha e mamit gjuha shqipe eshe me ne gjak e mbitur per cdoher ajo do mbetet per cdoher ne ket zemren time si ashtu besoj se ketu do gjej knaqesin duke biseduar per temat e ndrishme qe do te na jape shum knaqesi ne shoqerin e re te zemrave tona dhe se fundi pershendes bossi/ja e kesaj faqe ...
__________________
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 35
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Mon Jun 25, 2007 11:57 pm

Hahahhahahahha mire se erdhe zebra edhe une te uroj qe te kalosh mire midis nesh.edhe te gjesh ate ngrohtesin e gjuhes Shqipe qe atje ju mungon,erdhe nje here te uroj mire se ardhje :) :)

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Arlind Gashi prej Tue Jun 26, 2007 11:59 am

Pershendetje tete erdha edhe une a me pranon dhe mua ne mesin e juaj tete?
Une Quhem Arlind Gashi. Jam 11 vjeqar. Nxenes prane shkolles fillore "vellezrit Frasheri"ne Lipjan. Me pelqen basketbolli dhe poezia. Gjuha Shqipe eshte gjuha me e mire ne bote dhe per inat nuk flas tjera.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jun 26, 2007 10:35 pm, edituar 1 herė gjithsej
Arlind Gashi
Arlind Gashi
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 4
Localisation : Kosovė
profesioni : nxėnės
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Tue Jun 26, 2007 3:06 pm

Ti je i mirpritur. Je nderi i forumit tone uroj qe te kalosh mir edhe te ma kenaqesh shpirtin me poezit e tuat qe jan shum te bukura te uroj mire se ardhjen ARLIND te pershendes e te perqafoj fort.

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga blerta prej Thu Jul 05, 2007 12:37 am

blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Thu Jul 05, 2007 4:56 pm

Pershendetje blerta dhe mire se erdhe uroj t5e kalojme mire bashke. Cool

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga blerta prej Sun Jul 08, 2007 1:07 am

gazola flm zemer
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Erza prej Sun Jul 08, 2007 6:31 pm

Ju pershendes,
Me pake fjale te prezentohem dhe une.
Jam Erza, 31 vjeqe nėnė e 6 fėmijve ( obobobobooo makine he). jetoj me familjen time ne Dusseldorf te Gjermanis. Habi kam letersin dhe poezin.
Idol imi dhe gjeja me e shtrenjet ne jeten time eshte nipi im Arlindi e dua shume.
Nuk me pelqen: mendjemadhesia dhe tiparet e te berit VIP. Kete e urrej shume. Realiteti eshte gjeja me e bukur.
Mendoj jeten ta bej si me pelqen mua jo si derigjojne tjeret.
Shpresoj shpejt te kthehem ne Kosove dhe aty te vazhdoj ditet e pleqerise sime qe kan filluar te trokasin ke dera.
Ju puc te gjitheve

Lindi shpirti im te do halla shume shume shume puc fort jeta ime.
Erza
Erza

Numri i postimeve : 7
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Sun Jul 08, 2007 6:35 pm

Te uroj mire se ardhjen Erza kalofsh sa me mire ne kete forum dhe me gjith zemer uroj jete te gjate femijeve te tu i puth fort.Me respekt Gazola Cool ❤

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga stine prej Mon Jul 16, 2007 11:41 pm

une jam stine jam 24 vjec jam nga durresi merrem me biznez te tjerat me vone

stine

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 35
Localisation : gjithandej jom
profesioni : biznez "MOBILERI CURRI"
hobi : gjithcka
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga donarti prej Mon Aug 20, 2007 7:57 pm

Jam Donarti jetoj ne ZH jam pronar i nje agjensioni turistik i njohur sidomos per mergimtaret ju persh te gjithve

donarti

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Wed Aug 22, 2007 9:12 pm

Nje pershendetje per te gjithe dhe mire se u rikthyet ne kete forum por pershendetjet me te vecanta jane per anetaret me te ri te ketij forumin te cilet jane Stine dhe Donartin qe i uroj te kalojne mire midis nesh.
edhe nje here ju pershendes me respekt GAZOLA puc Cool

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Musafir prej Thu Feb 28, 2008 9:11 am

une quhem gurbetqarja apo thjesh e kam ngjitur ket emer se jetoi ne gyrbet apo gjermani ju pershendes te gjitheve dhe kam kenaqesin se shkruaj ne forume shqiptare


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba prej Sat May 17, 2008 5:54 pmJa erdha dhe unė, jam Alba nga Tirana

Shpresoj ta kalojmė mirė sė bashku

❤
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola prej Sat May 17, 2008 8:18 pm

Pershendetje Alba dhe mire se erdhe te uroj te kalosh vertet mire ketu edhe pse akoma jemi ne fillime :)
Cool

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba prej Tue May 27, 2008 10:31 am

Mire se te gjeta Gazola :)
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga zymer prej Tue Jun 03, 2008 11:42 pm

Gjatesia 172, pesha rreth 75kg. 32 vjeqar I divorcuar.

Tani punoj polic ne qytetin tim. Edhe pse e dua sportin, kohen e fundit nuk po mund te merrem me te, pasiqe nuk po me premton koha! Kuptohet behet fjal per vrapim! Shkolla te cilen isha gjer me tani e kam shum afer ne te cilen u rrita e u edukova! E dua natyren!

Ruaj fotografi per kujtim. Une nuk kam kamer personale por shoqeria ime kan keshtuqe bejme foto te ndryshme.

Nuk pi duhan, nuk pi alkool, nuk mendoj se eshte e shendetshme e as atraktive ti konsumosh keto dyja, besoj se pajtoheni me mua. Siq thash edhe me lart, me pelqen shetija ne natyre dhe shenjetaria!

zymer

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba prej Wed Jun 04, 2008 1:29 amMirė se erdhe nė mesin tonė Zymer!
Tė uroj tė kalosh ēaste tė kėndshme
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi