dicka rreth mjeksise

Shko poshtė

djathtas dicka rreth mjeksise

Mesazh nga gazola prej Sun Jul 01, 2007 12:55 pm

Kjo eshte nje teme qe ju paraqet informacione te ndryshme mjekesore.
Informacionet qe paraqesim publikohen per te here te pare ne shqip. Se
shpejti do kete informacione per te gjitha fushat e mjeksise dhe
stomatologjise si dhe nje rubrike pytje pergjigje qe do te jete ne
sherbimin tuaj.
temat e hapura dhe pergjigjet e dhena perbehet kryesisht nga studente te mjeksise te
pergjithshme dhe stomatologjise.

Qellimi jone eshte qe ti bejme anetareve te njohur me semundjet si
dhe llojin e terapive te ndryshme. Gjithashtu do t’ju mbajme te njohur me te rejat e
fundit nga bota e mjeksise si dhe alternativat e reja ne sherimin e
disa semundjeve te gojes

Ju uroj mireseardhjen ne faqen tone dhe ju falenderoj per vemendjen dhe interesimin tuaj.me respekt Gazola

_________________
dicka rreth mjeksise I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi