PuThje Antarve Te Forumit

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga ZEBRA prej Fri Jun 29, 2007 12:49 am

Pershendetje!

Ne rradh te pare Falenderoj shume te gjithe Antaret e Forumit
Ju jam shume mirnjohes per kohen qe kushtoni ne kete Teme
Jeni me verte te Mrekullueshem

Puthje Speciale per Te gjith Antaret e "Riniashqipetare.forumotion"


ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 35
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga gazola prej Fri Jun 29, 2007 2:15 pm

gjithashtu edhe une ju falenderoj nga zemra dhe ju pershendes dhe ju puth fort puc puc puc puc

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga T_3nt prej Fri Jun 29, 2007 2:50 pm

puf ket zebren :P :P :Pedhe gazolen hanny
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga sajmir_pasha prej Fri Jun 29, 2007 8:28 pm

Une ju puf te tre ❤

_________________
TE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga ZEBRA prej Fri Jun 29, 2007 10:06 pm

per ato qe e lexojn ket postim nji puthje te madhe nga zemra
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 35
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga gazola prej Thu Jul 05, 2007 8:56 pm

nje puthje per T_3nt hart

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga T_3nt prej Sun Jul 08, 2007 1:14 am

gazola shkruajti:nje puthje per T_3nt hart


kush me paska puf:Y Surprised :) :) Cool
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga blerta prej Sun Jul 08, 2007 1:32 am

To see the Flash eCard,
please click the Image below or click here.Recipient's NameSender
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Naki prej Tue Jul 31, 2007 12:11 am

Ok nje puthje dhe nga une per T_3nt e di se me refuzon por shpresoj se te jete ne gjume kur do ta bej keteHUG

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga xhaxhi prej Tue Jul 31, 2007 7:31 pm

Ej, a bėn more edhe unė si plak tė ju puth tė gjithėve.
Sė paku do ju puth doren se kėtė e kam nga Diellzusha ime e dashur e cila "shumė e donte puthjen, nė ballė dhe nė dorė" ohaaaa, ah !
Hajde jetonie jeten, nuk ėshtė edhe e gjatė.
xhaxhi
xhaxhi
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 70
Localisation : Rahovec-Kosovė
profesioni : punėtor administrate por edhe shkruaj nga pak
hobi : shkrimet
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://ademgjurgjeviku.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga jotis prej Thu Sep 06, 2007 11:16 pm

je shum e hembel

jotis

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest prej Fri Sep 07, 2007 11:56 am

Si duket te gjithe putheni,kjo eshte mire,por ju rekomandoj kujdes ne mengjez mund te putheni fytyra te pa lara,bene kete ne mesdite ose mbremje,por puthuni,mos e leni pa u puthur,sepse kjo eshte shendet.Pasi te putheni mire e mire,mos harroni te trajtoni edhe ndonje teme nga kombetarja,apo edhe mergimi.Megjithate edhe une i dua puthjet,por nuk po guxoj te shprehem,ku ta dish........
Ju dua shume,ju jeni ardhemeria,gezimi e shpresa e shqiptareve.
Gjitha temirat,

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga blerta prej Sat Sep 08, 2007 6:06 pm

pershendtje te gjith me yllat e forumit nje puthje te forte e keni nga une se jeni njesha te gjithe MMMMMMMUUUUUUUUAAAAAAAAAH:ciao:
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga gazola prej Sat Sep 08, 2007 8:45 pm

edhe nga une meritoni nje puthje per punen qe beni ne kete forum ju puth fort e ju kam shum xhan puc Cool

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest prej Sat Sep 08, 2007 9:15 pm

Hajt se na tranuet me keto puthje nga larg,puthja e vertete eshte buze me buze,dhe nuk te le te besh fjale shume.


HAAAAAAAAAAAAAA;me falni ,bera pak shaka,ju vazhdoni.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga jotis prej Tue Sep 11, 2007 8:44 pm

ju dergoj nji puthje te embel per punen qe beni..

jotis

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga jotis prej Tue Sep 11, 2007 8:46 pm

:)
na mbyti shiu ketu ne stuttgart i lutemi qe shiu te shkoj ne fierze qe te ken drita ne shqiperi

jotis

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga jotis prej Tue Sep 11, 2007 8:47 pm

nga je ti lal,,,

jotis

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga T_3nt prej Sat Sep 15, 2007 2:13 am

Cool per gazolen only :)
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri Sep 28, 2007 3:40 pm

nje puthje te vecante per admin e ketij forumi ke bere pune te mrekullueshme ji krenare per kete gje
:) hart hart
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest prej Fri Oct 26, 2007 2:29 pm

Gishtėza,ti je mė e shkathėta,mė e mira nė gjitha forumet,tė pėrshėndes.
Ju i dhuroni putheje administratores,pėrse ne jo?
Zebra dhuroj puthėje,unė pėr vete e falemnderoj,e pranova ngrohėt,por ja rrėfimi i puthėjes flet nė varrgjet mė poshtė.

Puthėja jote
shumė e zjarrtė
thash ta ruaj
pėr njė natė
po qėllova i pa fat
ma fshiu gruaja
me shuplakė.


iiiiiii,haaaaa,haaa,

flm,jeni tė mirė shumė,pėrshendetje kudo qė ndodheni.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga gazola prej Fri Oct 26, 2007 9:29 pm

Hej pershendetje ju kerkoj vertete shum ndjese per mungesen time ne forum por jam vertet shum e zene me pune te dasmes se tani ne nentor kam dasmen keshtu qe meritoj nje falje nga ju per mungesen e gjater apo jo.
Une ju pershendes te gjitheve gjithashtu ju puth fort fort

Jeni me te miret edhe pse jemi pak :) Cool ❤

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest prej Wed Oct 31, 2007 12:43 am

Hiq mos na puth Gazola,ruaj puthjet pėr dasėm.Ne dėshirojmė qė tė keni dasėm tė mirė dhe tė jesh e lumtur,urime,por njė
ankesė:Nuk na keni ftuar nė dasmė!!!

Edhe ne nė Kosovė do tė kemi dasėm tė madhe(Pavarėsia),mos harro je e ftuar qė sot.

Sikur ankohesh se jemi pak nė forum:Mos u brengos,ne jemi pak po tė shkathėt,do tė bėjmė forumin mė tė mirin.Po mos harroni,pas dasmes kthehujuni forumit.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest prej Sat Dec 01, 2007 1:53 am

Ju Gazola sikur dasma juaj zgjati shume!Ejani ne kete forum,se ndjejme vetmi e heshtje!!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Alba prej Mon Sep 08, 2008 3:37 pm

puc Pėr Gazolėn , pėr ti thėnė qė postimet e saj i mungojnė kėsaj faqe Cool
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi