Si ndiheni tani?

Faqja 3 e 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Morena prej Fri Jul 04, 2008 8:32 pm

Teper mire hart
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga T_3nt prej Sat Jul 05, 2008 10:09 am

Si per 7 pal qejfesh bre
avatar
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Morena prej Sat Jul 05, 2008 12:36 pm

Sad
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga gazola prej Sat Jul 05, 2008 2:02 pm

🇳🇴 dite e merzitshme

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga vesa prej Sat Jul 05, 2008 2:07 pm

valla mir me tha se jo edhe mir  plx
avatar
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Naki prej Sat Jul 05, 2008 3:49 pm

gurbetqarja shkruajti:
vesa shkruajti:Ach nicht so gud. Sleep

warum meine süße schwestern
ich bin sehr gut Surprised ndihem si kurr me mir skam qen e lumtur :roll:

Ja kjo perseri. Ketu flitet shqip oj e bekume. O ska bre me ty ti je e mire e mencur dhe e drejte. Je perfekte veq koken e ki krejt kashte e byk. Po ti oj e bekume a merr vesh te thashe qe lidhja jone te mbetet sic eshte ( I hate you - you love me)? Ne perkthim shqip i bie ti e panjohur per mua - e une akoma i panjohur per ty. E vecant do te mbetesh gjithmone per mua. Kurre me sdo te shkruaj poezi dashurie e as fjale miradie ...kurre me sdo ti them rrenat e mia se nuk po me beson badihava me te rrejt ty.
Me shume hate & norespect,
Naki Katunari

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
avatar
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jul 05, 2008 5:41 pm

Naki shkruajti:
gurbetqarja shkruajti:
vesa shkruajti:Ach nicht so gud. Sleep

warum meine süße schwestern
ich bin sehr gut Surprised ndihem si kurr me mir skam qen e lumtur :roll:

Ja kjo perseri. Ketu flitet shqip oj e bekume. O ska bre me ty ti je e mire e mencur dhe e drejte. Je perfekte veq koken e ki krejt kashte e byk. Po ti oj e bekume a merr vesh te thashe qe lidhja jone te mbetet sic eshte ( I hate you - you love me)? Ne perkthim shqip i bie ti e panjohur per mua - e une akoma i panjohur per ty. E vecant do te mbetesh gjithmone per mua. Kurre me sdo te shkruaj poezi dashurie e as fjale miradie ...kurre me sdo ti them rrenat e mia se nuk po me beson badihava me te rrejt ty.
Me shume hate & norespect,
Naki Katunari

:hahah: :hahah: :hahah: ndihem shum mir kjo foto me beri te qesh jahu :jahu:njashtu edhe ti koken plot qymyr Surprised

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Morena prej Sat Jul 05, 2008 8:14 pm

shum mire
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jul 05, 2008 9:02 pm

ndihem si me se miri Surprised


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga gazola prej Sun Jul 06, 2008 7:34 am

me behet qefi per ju Surprised per mua eshte heret per te thene si ndihem

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 10:49 am

ndihem shum mir


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Annika prej Sun Jul 06, 2008 1:14 pm

Top Fare Very Happy Very Happy
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Musafir prej Sun Jul 06, 2008 7:15 pm

ndihem super


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Morena prej Sun Jul 06, 2008 9:58 pm

Shum mire Surprised
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Musafir prej Mon Jul 07, 2008 11:35 am

ndihem shum shum mir

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Annika prej Mon Jul 07, 2008 1:08 pm

nuk mire ne sot. Ne moment temperature prej 40 gradėsh. Me duhet nje doktor Sad
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Musafir prej Mon Jul 07, 2008 7:06 pm

ndihem shum mir Surprised


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Morena prej Mon Jul 07, 2008 9:54 pm

E kenaqur .
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Musafir prej Tue Jul 08, 2008 7:53 am

ndihem shum mir geek


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Annika prej Tue Jul 08, 2008 9:52 am

As mire as keq
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Morena prej Tue Jul 08, 2008 11:50 am

Mire shume Surprised
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga gazola prej Tue Jul 08, 2008 11:07 pm

E pergjumur se nuk kam flejt fare sot dhe mbrema kam fjetur keq Sad 🇳🇴

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Morena prej Wed Jul 09, 2008 10:50 am

Mire ,fjeta heret dhe u zgjova tani :roll:
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Naki prej Wed Jul 09, 2008 2:50 pm

Keq fjeta heret u zgjova se me ike nga endrra duke tentuar te ndaloj rash mbi Razen dhe nga bertima e saj me doli heret gjumi...
Jam i lodhur pa gjume sot

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
avatar
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Musafir prej Wed Jul 09, 2008 5:45 pm

ndjehem shum mir tash me te vertet i njoha njerezit se si jan Surprised


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ndiheni tani?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi