CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Shko poshtė

CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga ZEBRA prej Fri Jun 29, 2007 12:27 am

Ne kete moment cfar do i thonit njeriut te zemres? dhe pse do ja thonit ate?


UNE PER VETE DO TI THEM !!!
ME MUNGON SHUM UF CFAR ZEMRE KA AJO :K
avatar
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 34
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga gazola prej Fri Jun 29, 2007 2:31 pm

puc do i thoja te puc folt Sad

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Fri Jun 29, 2007 8:38 pm

Do i them qe e dua shume dhe me mungon.

_________________
TE DUA JETA IME
avatar
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 34
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga ZEBRA prej Fri Jun 29, 2007 9:56 pm

E DASHURA IME ME MUNGON SYT PA TY NUK SHIQOJN DRIT
E DASHURA IME ME MUNGON SA HER E CEL POSTEN ELEKTRONIKE ME MUNGON,SHKRIMI JOT E DASHURA IME KUR I LEXOJ ATO GERMA ME GEZOHET SHPYRTY ZEMRA ME FLUTURON SI NJI FLUTUR ...

e dashua ime ku jan buzet qe me kan premtua qe prej meje ska me u nda ???
ME MUNGON SYT E MI PA TY NUK KAN GJUMMMMMMMMMMMMMM
avatar
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 34
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga gazola prej Thu Jul 05, 2007 8:59 pm

Do i them kthehu se me mungon 😢 😢

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga ZEBRA prej Sat Jul 07, 2007 10:31 am

haro... se jeton... sdua ti besoj ZEMRES.... qe me tradhtoje!?

sdua ti besoj ZEMRES qe ma dogji loqken e shpyrtit ...

zemren ma vjodhe ne shikim te par !!!!

ti moj katile kur une sdo ta boj hallall ???
avatar
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 34
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga Guest prej Sun Jan 20, 2008 12:25 am

Do tė i thoja,eja mos mė le vetėm!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga ENDRI18 prej Thu Jun 26, 2008 7:25 pm

TE DU MI DRREQE MUAHHHHHHHHHHHHHHHH
avatar
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 106
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CFAR DO I THONIT NJERIUT TE ZEMRES TUAJ NE KETO MOMENTE?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi