Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Shko poshtė

djathtas Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga gazola prej Wed Jun 27, 2007 9:28 pm

Kjo ishte edhe Pamela Anderson


Ja edhe PopSrati i dikurshem .
Tani vazhdoni ju ............................

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga ZEBRA prej Thu Jun 28, 2007 8:55 pm


sa e lezetshme qe esht i dua gocat ne ket still !?❤ ...

edhe kjo sesht per ta haruar me pelqen diqka qka ka ajo ne zemer ...Wink

kjo tregon vet se sa e embel esht ne zemer krejte sherbet ..
sdi qka te them mee... mendoni juve diqka per keto gocat e bukura VIP -Shqiptare ...
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 35
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga Guest prej Fri Aug 31, 2007 7:36 pm

fotot VIP Shqiptare qe keni sjellur ju jane thesare,por femrat shqiptare qofshin VIP-qofshin te thjeshta,jane nder femrat me te bukura ne bote.
Andaj pershendes punen tuaj teshkelqyar,dhe vazhdoni te sillni sa me shume foto te tilla.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga gazola prej Mon May 26, 2008 11:13 pm

Miriam Cani vajza Elbasanllie ku ka pushtuar skenat me prestigjoze te vendit gjithashtu ka kenduar tek VIVA dhe ne MTW bashke me grupin e saje PRELUDERS

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga gazola prej Mon May 26, 2008 11:24 pm


[img]

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga gazola prej Mon May 26, 2008 11:28 pm_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi