Pershendetje te gjitheve

Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga ENDRI18 prej Thu Jun 26, 2008 5:32 pm

Pershendetje te gjitheve,un jam endri 18 vjec banim ne tr me pelqeu shum ky forum gjithashtu faqja ne pergjithesi dhe shpresoj te kalojme sa me mire


kalofshi sa me mire


ciao !!!
hart hart
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 107
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Alba prej Thu Jun 26, 2008 10:00 pm

Pėrshėndetje ENDRI, dhe mirė se erdhe nė mesin tonė :)
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga gazola prej Thu Jun 26, 2008 11:56 pm

Pershendetje dhe mire se na ke ardhur Endri uroj te kalosh sa me mire tek ne

_________________
Pershendetje te gjitheve I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga ENDRI18 prej Fri Jun 27, 2008 12:00 am

Ju falenderoj per mikpritjen,normal qe do ia kalojme mire :)
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 107
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga vesa prej Fri Jun 27, 2008 1:38 pm

pershendetje per te gjith forumin puc
vesa
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Annika prej Fri Jun 27, 2008 2:34 pm

Pershendetje nderuar motrushes & vėllezėr . Ditėn e shum mirė :heart:
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga sajmir_pasha prej Fri Jun 27, 2008 5:50 pm

Pershendetje te gjitheve a jjeni mire

_________________
Pershendetje te gjitheve BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Morena prej Fri Jun 27, 2008 6:51 pm

Pershendes te gjith antaret e keti forumi !
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga ENDRI18 prej Mon Dec 08, 2008 6:47 pm

me ka munguar ky forum,nuk kam mundur te jem online keto kohe pasi kam nderruar vendodhje,tani do te jem ketua jeni mire te gjith? pershendetje per te gjithe antaret e ktij forumi
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 107
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga vesa prej Tue Mar 03, 2009 4:19 pm

pershendetje dhe per ty
vesa
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Annika prej Sun Mar 22, 2009 2:17 am

pershendetje hart
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 27, 2009 8:23 pm

pershendetje mir se ju gjeta prap Surprised

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Vizitor prej Fri Apr 03, 2009 11:24 am

ciao ciao

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Morena prej Thu Apr 16, 2009 9:00 pm

Pershendetje!
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Annika prej Sun May 03, 2009 10:48 pm

Pershendetje te gjitheve kalofsh te shume mire hart
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Morena prej Mon Jun 01, 2009 11:09 pm

Pershendetje Annika ciao
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi