Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Shko poshtė

Kush mendoni se e fiton Euro 2008?

0% 0% 
[ 0 ]
20% 20% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
40% 40% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
20% 20% 
[ 1 ]
20% 20% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 5

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Alba prej Thu Jun 19, 2008 8:51 pm


Kėtė muaj po zhvillohet kampionati europian i futbollit..

Ekipet qė kan hyrė nė ēerek finale janė:

1. Hollande
2. Itali
3. Croaci
4. Gjermani
5. Portugal
6. Turqi
7. Spanje
8. Rusi


Jepni mendimin tuaj dhe votoni te sondazhi pėr ekipin tuaj tė preferuar!!


avatar
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga T_3nt prej Fri Jun 20, 2008 10:28 am

Gjermania shkoj ne gjysem finale,

ket vit o do fitoj Gjermania :)

Ose Holanda Sad
avatar
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Alba prej Mon Jun 23, 2008 3:08 pm

Hollanda iku , dhe une me Gjermanine jam dhe them se do fitoj :)Ekipet qe kan dale ne gjys finale jane:

Gjermani
Turqi
Spanje
Rusi
avatar
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga T_3nt prej Mon Jun 23, 2008 3:09 pm

:) rroft gjermoni bre
avatar
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga gazola prej Mon Jun 23, 2008 3:19 pm

Sad me ate qe isha une ,ajo iku mbreme dhe tani nuk jam me askend. por gjermania them se ka shum mundesi per te marr kupen kete vit

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga T_3nt prej Mon Jun 23, 2008 3:29 pm

edhe une isha mram me italin,jo qe jam tifoze me te,,por prap i binte me mire italia te fitonte se italia e ka pranu shetin e kosoves ,,kurse spanja jo
avatar
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Lsailha prej Mon Jun 23, 2008 3:33 pm

Sa keq qe humbi Italia mbreme. Do doja te fitonte.
avatar
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga T_3nt prej Mon Jun 23, 2008 3:37 pm

Lsailha shkruajti:Sa keq qe humbi Italia mbreme. Do doja te fitonte.


hahah lov u so mucho,,por behu zemer fort
avatar
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga ENDRI18 prej Thu Jun 26, 2008 5:49 pm

Spanja dua ta fitoj edhe pse jam kaq i trishtu per hollanden se vet jam me te

kisses all !!!!
avatar
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 106
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Alba prej Thu Jun 26, 2008 10:29 pm

Kombėtarja gjermane mundi Turqinė mbrėmė nė ndeshjen e gjysėmfinales me rezultat 3:2 duke shėnuar golin e fitores nė minutėn e fundit tė lojės.

Sfida nuk kishte tė ndalur deri nė minutėn e fundit kur Lahm shėnon golin e n duke e bėrė Gjermaninė finalisten e parė e Kampionatit Evropian Euro 2008.
avatar
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga ENDRI18 prej Thu Jun 26, 2008 11:58 pm

E Ndersa sot komebtarja Spanjolle ka mundur kombetaren ruse te futbollit me rezultatin 3-0.E ndersa ndryshe nga cka pritej spanjollet e kan pas te lehte perballjen me kombetaren ruse.Kjo ndeshje gjithashtu pritej me teper interes edhe nga tifozeria gjermane dhe vecanerisht skuadra gjermane qe priste sot kundershtaren e radhes ne finalen e 29 Qershorit pasi mundi ne gjys finale skuadren turke,sic na beri te ditur edhe Alba me larte
avatar
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 106
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 27, 2008 9:31 pm

une besoi se ket vit do te fitoi kampionin Europian

GJERMANIA


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga gazola prej Fri Jun 27, 2008 11:06 pm

Me duket se Gjermania do e fitoj kete kampionat.edhe pse spanja nuk eshte keq si skuader per te pasur paksa frik.megjithate skuadra ime humbi Sad keshte qe le ta marri me e mira kete vit mos

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Annika prej Fri Jun 27, 2008 11:43 pm

i besoj Gjermania do e fitoj kete kampionat EM 2008
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 29, 2008 9:16 pm

Annika shkruajti:i besoj Gjermania do e fitoj kete kampionat EM 2008

edhe une besoi ket :roll:  plx Very Happy

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Morena prej Sun Jun 29, 2008 9:23 pm

Spanja do e fitoj mos beni endrra kot Surprised
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Annika prej Sun Jun 29, 2008 11:59 pm

Gjermania i humbur ne Spanja 0-1 Sad
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Alba prej Mon Jun 30, 2008 11:20 am

Ēi besuam dhe ne kot Gjermanisė :P , sa lojė koti qė bėri, e meritoj Spanja ...
avatar
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Morena prej Mon Jun 30, 2008 11:59 am

Surprised ju thash, Annika mos u merzit puc
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Annika prej Tue Jul 01, 2008 8:52 pm

Morena shkruajti:Surprised ju thash, Annika mos u merzit puc


Flm, flm Morena Cool herėn tjetėr jam basketbolli Basketball ne lojėrat olimpike cheers cheers
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi