Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga Musafir prej Tue Feb 19, 2008 7:31 pm

Dukagjin ta puthsha token
pershendetma NEN KOSOVEN
NEN KOSOVEN
TE MADHEN SHQIPERI
FESTUAR VELLEZER E MOTRA
TE SHENJTEN PAVARESI Wink

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Re: Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga Guest prej Wed Feb 20, 2008 4:05 pm

pershendetje motrushe,je e mirėardhur nė kėtė forum dhe flm,pėr kėtė pėrshėndetje tė ngrohėt.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Re: Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga Musafir prej Tue Mar 04, 2008 6:20 pm

shum flm per mikepritje tuaj dhe mir se ju gjej te gjitheve Wink


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Re: Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga ENDRI18 prej Thu Jun 26, 2008 7:38 pm

urime kosoven per pavarsine,mire se ke ardh edhe pse para meje :) kalofsh mire
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 107
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Re: Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi