KĖNGĖ HUMORISTIKE

Shko poshtė

KĖNGĖ HUMORISTIKE

Mesazh nga Guest prej Tue Feb 19, 2008 3:06 pm

Babi mamine mashtron
babi mamin e mashtron
dhe nga puna po vonon
vjen nga puna,shkon n“kojshi
me njė zonjė ka rėnė n“dashuri
e bukur je e bukur
sa mirė po din me u strukur
do ti tregoj mamit
qė babain ma ke puthur.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖNGĖ HUMORISTIKE

Mesazh nga Musafir prej Tue Feb 19, 2008 6:54 pm

pse ashtu vlla cakolli
kojshikja zemren ta mori
gruan nuk duhet me tradhtu
se shum shtrejt tani ke vlla me pagu

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖNGĖ HUMORISTIKE

Mesazh nga Guest prej Wed Feb 20, 2008 4:07 pm

motėr mos mė akuzo shumė
mė fal qė nuk isha mė heret
n“forum

dhe kojshiken e dua shumė

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖNGĖ HUMORISTIKE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi