Cfar endrre keni par mbrem?

Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga T_3nt prej Sun Jun 24, 2007 8:12 pm

ketu na thoni se ca endrre keni par,,te bukur,,te frikshme,,apo asnji,,,dhe a i kuptoni endrrat,,po mendoj,,nese ate enderr qe e shef a ju nodh ne relitet,a ju ka nodh qe endrrat te ju paralajmrojn per ndonje gje:roll: :roll:


une per vete nuk shof endrra dhe se di ku e kam prob:roll: :shock:
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Sun Jun 24, 2007 9:09 pm

Urime per temen T_3nt
une nuk kam pare naj enderr por ama me ndodh,qe kur bej nje dicka sot me duket se e kam bere nje here kete gje

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga gazola prej Mon Jun 25, 2007 11:04 pm

Une endrra aq shum sho sa me duket vetja sikur jam ne lufte.horror gjith naten  :) :P

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Tue Jun 26, 2007 7:41 pm

Epo nuk duhet te biesh heret ne gjume Basketball Basketball

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga gazola prej Tue Jun 26, 2007 7:52 pm

Pse heret te duket ora 12 ty o Sajmir.:roll:

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga T_3nt prej Wed Jun 27, 2007 5:47 pm

hiq prap pa enderr
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga ZEBRA prej Thu Jun 28, 2007 7:20 pm

T_3nt shkruajti:ketu na thoni se ca endrre keni par,,te bukur,,te frikshme,,apo asnji,,,dhe a i kuptoni endrrat,,po mendoj,,nese ate enderr qe e shef a ju nodh ne relitet,a ju ka nodh qe endrrat te ju paralajmrojn per ndonje gje:roll: :roll:


une per vete nuk shof endrra dhe se di ku e kam prob:roll: :shock:


hmmm....
e pash nji ender mbrem dhe u frigova pak ???
ishte nji ender sa qe sdusha te ndaloheshte ajo ender e bukur edhe pse u frigova sdusha te me humbeshte nga syri ajo ender oh zot cfar ndodhi ashtu uf se di a do me ndodhe ndonjiher ne kjet ajo gje te kem at kaqurelen time ne aferisi ti them vetum nja dy fjal dhe tja perk floket e tja prish at firizuren qe sa po e regullon oh zot sdijet a do ndodh ndonjiher... oh zot i dashur ... me kujto mua me kujto si ne ender bere realitet...
________________
Cfar endrre keni par mbrem? Hororhr
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 35
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Fri Jun 29, 2007 8:45 pm

Skam pare gje jo kam fjetur tulle keto dite Sleep

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga gazola prej Fri Jun 29, 2007 8:51 pm

une kam pare disa canta te medha dhe disa si valice me ngjanin por mendova se i kishtye motra edhe thash po kjo qenka kthyer nga udhetimi ?

hajt T_3nt me shpjego endrren tani Very Happy Very Happy :?:

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Fri Jun 29, 2007 9:01 pm

ehe gazola motra ishte

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga gazola prej Fri Jun 29, 2007 9:05 pm

jo nuk ishte motra sajmir :)

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Mon Jul 02, 2007 4:04 pm

Kush ishte atehere?Very Happy

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga gazola prej Mon Jul 02, 2007 4:06 pm

Nuk e di ndoshta po afrojne ditet te bej une gati valicet e mia :P Very Happy :)

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Mon Jul 02, 2007 9:53 pm

Pse do na ikesh

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga gazola prej Mon Jul 02, 2007 9:56 pm

Po pse jo jeta i ka te papriturat ndoshta do me perplas edhe mua ne ndonje nga brigjet e saj ciao

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 33
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Mon Jul 09, 2007 10:35 pm

Ndoshta gazola ndoshta:hart:

_________________
Cfar endrre keni par mbrem? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga Guest prej Fri Nov 02, 2007 1:03 pm

ah,jeta vėrtetė ka tė pa pritura,por shpresojmė se tė pėrplas nė brigjet e fateve.

Ne sikur i kemi harruar pėrplasjet,nuk po kemi kohė tė ėndėrrojmė,nė kohėn e ėndrrave shkojmė nė punė.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar endrre keni par mbrem? Empty Re: Cfar endrre keni par mbrem?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi